Zespół

Lucyna Orzeł

Produkcja
Organizacja nagrań
Castingi lektorskie

Jest producentką i organizatorką pracy studia. Reżyseruje nagrania i bezbłędnie dobiera głosy do reklam i innych produkcji – takie, które spełnią wymagania projektu i uwzględnią sugestie klienta. Perfekcyjnie organizuje nagrania, ale też sprawia, że w studio panuje miła i przyjazna atmosfera. 

Jest fanką podróży. Każde nowe miejsce to dla niej okazja do odwiedzenia galerii sztuki, pójścia na koncert i poznania ciekawych ludzi.  Jej ulubionym kierunkiem są Włochy. Z wypraw przywozi zioła i przepisy kulinarne. 

Relaksuje się uprawiając ekologiczne warzywa i kwiaty. A także prowadząc wraz z przyjaciółmi małą pasiekę. Jej pszczoły robią najpyszniejszy miód na świecie. No i łatwo zgadnąć, czy lubi zwierzęta i jakie, bo w domu ma… trzy koty!

Anna Widermańska

Konsultacje muzyczne
Lektorzy obcojęzyczni
Organizacja nagrań

Od lat pracuje jako konsultant muzyczny. Wybrała muzykę do niezliczonej ilości filmów i reklam. Uwielbia ten moment, gdy udaje się znaleźć utwór idealnie dopełniający obraz i atmosferę, gdy film zaczyna stanowić zamkniętą całość.  

Zajmuje się pozyskiwaniem licencji muzycznych – z pasją i przyjemnością poszukuje  właścicieli praw na całym świecie.

Zajmuje się też organizacją pracy studia i lektorami obcojęzycznymi.

Nie wyobraża sobie życia bez jogi i medytacji, książek, muzyki, podróży i spotkań z przyjaciółmi.

Sebastian Kaliński

Realizacja dźwięku
Kompozycja i aranżacja muzyki

Sebastian jest reżyserem dźwięku i sound designerem, a także kompozytorem i aranżerem. Kreował ścieżki dźwiękowe do niezliczonej ilości filmów, seriali i reklam. Wielokrotnie komponował, aranżował i nagrywał muzykę ilustracyjną i piosenki do filmów, reklam i sztuk teatralnych.

Karierę w branży filmowej rozpoczął bardzo wcześnie, grając ucznia w „Akademii Pana Kleksa” w 1983 roku. Nie zdecydował się na zawód aktora, ale dzięki temu rozwinął swój wielki talent muzyczny i realizatorski.

Jego wielką pasją są podróże. W nielicznych wolnych chwilach odwiedza piękne zakątki świata, delektuje się sztuką, architekturą i… miejscowymi przysmakami. Jeśli akurat nie siedzi za konsoletą, to z pewnością planuje następną wyprawę.

Beata Kozikowska

Reżyseria nagrań
Szkolenia i warsztaty lektorskie

Jest aktorką, lektorką i reżyserką nagrań, a dodatkowo od wielu lat pracuje jako trenerka głosu. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne. Jej uczniami są zarówno profesjonalni lektorzy, którzy chcą udoskonalić swój warsztat, jak i ludzie, którzy marzą o pracy lektora i chcą dowiedzieć się, co mogą w tym kierunku zrobić. Wspiera osoby różnych profesji, którym zdarza się występować publicznie i które chcą dowiedzieć się, jak poprawić dykcję, zapanować nad głosem i sprawić, by treść, którą maja do przekazania, lepiej trafiła do odbiorców.

Beata ma ogromną wiedzę i doświadczenie, a przy tym dużo ciepła i wrażliwości. Dzięki empatii i cierpliwości potrafi doskonale poprowadzić swoich podopiecznych. Uczy jak rozwijać atuty i jak pracować nad słabymi miejscami.

Michał "Mysza" Dominowski

Realizacja dźwięku
Mysza cd.

Zrealizował dźwięk do wielu filmów fabularnych i dokumentalnych, seriali i reklam. Dzieli się również swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Warszawskiej Szkoły Filmowej. Zanim poświęcił się bez reszty pracy realizatora dźwięku i zajęciom dydaktycznym, grał na basie m.in. w nieodżałowanej kapeli Frutti di Mare, pracował jako akustyk zespołu Lao Che i brał udział w niezliczonych przedsięwzięciach artystycznych związanych z filmem i muzyką, wliczając w to nawet epizod aktorski

Michał namiętnie słucha muzyki i ogląda filmy. Jest koneserem dobrego jedzenia i nie tylko. Bardzo lubi zwierzęta – szczególnie koty. Najchętniej odpoczywa na łonie natury. Mazurskie lasy i jeziora to jego środowisko naturalne.

Studio Melange

Odwiedź nas:

Al.Lotników 1
02-668 Warszawa

Zadzwoń:

(+48) 602 379 880
(+48) 603 862 424

Scroll to Top